*Harika Eğitim Projeleri *Medeniyetimiz Yandex.Metrica *Sufiler *Etik Kulübü *OGYE *Ziyaretçi Defterine Yaz *Ziyaretçi Defterini Oku

    freefind Search engine technology 

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesi Ticaret Meslek Lisesi'nde öğrencilere hizmet verecek olan e-koridor uygulamasının açılışı yapıldı.
Ekim 2009
 
 
 

Birecik Meslek Lisesinde Uygulanacak E-koridor Uygulamasının Açılışı Yapıldı


Ticaret Meslek Lisesi'nde düzenlenen açılış törenine Kaymakam Ozan Balcı, Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Dursun Çiftçi, Milli Eğitim Müdürü Ali Tavacı, Birecik Ticaret Meslek Lisesi Okul Müdürü Fatih Şengül, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Birecik Ticaret Meslek Lisesi Okul Müdürü Fatih Şengül, e-koridor uygulamalarının internetin oldukça yaygınlaştığı belirterek, "Günümüzde öğrencilerin ödevlerini, araştırmalarını yapabilecekleri ve her türlü bilgi ihtiyaçlarını eğitim aldıkları okulda karışlayabileceklerdir. öğrencilerimizin internetten ücretsiz ve güvenli bir şekilde yararlanabileceklerdir. Okulun koridoruna 4 adet, bahçesine ise 2 adet konulan internet bağlantılı bilgisayarlardan tüm öğrencilerin etkin bir şekilde yararlanacak. Önümüzdeki dönemlerde bu sayısı arttırmayı da hedefliyoruz" dedi.

Kaymakam Ozan Balcı, Birecik Ticaret Meslek Lisesi'nde başlayan uygulamanın hayırlı olmasını dileyerek tüm ilçede bu sistemin yaygınlaşmasını istediğini söyledi.

Konuşmaların ardından Kaymakam Balcı, öğrencilerle birlikte bilgisayarları denedi.

medya73.com
medya73.com
 
 
e koridor
Prof.Dr.Halet Çambel Ortaokulu
Okulumuzda hizmete giren e-koridor uygulaması öğrencilerimizden büyük rağbet görüyor.
mebk12.meb.gov.tr
 
 
ABDULHAMİTHAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
e-Koridor Öğrencilerin Kullanımına Açıldı.
mebk12.meb.gov.tr